سازمان فضای مجازی سراج با مشارکت مدیریت توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان خوزستان به مناسبت شکست حصر سوسنگرد از مسابقه ی خاک پاک رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر، محمد عکام عرب دبیر اجرایی این رویداد در گفتگویی با اعلام کرد: این مسابقه که با همکاری سازمان فضای مجازی سراج، مدیریت توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان خوزستان، معاونت فضای مجازی سپاه ولی عصر(عج) استان خوزستان، کانون پروروش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان و بسیج دانش آموزی استان خوزستان اجرا میگردد با هدف ترویج فرهنگ مقاومت، جهاد و نشر ارزشهای دفاع مقدس به کودکان و نوجوانان و همچنین ترویج فرهنگ استفاده از رسانه های داخلی برگزار خواهد شد.

 

ایشان در ادامه تاکید کردند که علاقمندان بعد از ثبت نام و پس از اتمام فصل سوم بازی  با عنوان "شروع جدال" (اتمام 3 مرحله اول) از صفحه مراحل خود اسکرین شات گرفته  و به لینک ارسال شده در پیامک ارسال کنند.

 

عکام عرب در پایان خاطر نشان کرد: پس از اتمام مهلت شرکت در مسابقه اسکرین شات های ارسالی بررسی و به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

 

علاقه مندان میتوانند از تاریخ 26 آبان ماه ۱۴۰۰ لغایت 10 آذرماه ۱۴۰۰ به سایت khak.khzfanoos.ir مراجعه فرمایند.

منبع: خبرگزاری فانوس

انتهای پیام/

تماس با ما

ما را دنبال کنید!

درباره مرکز فناوری های نوین فانوس!

از سال 1392 مؤسسه فرهنگی‌هنری فانوس در حوزه فضای مجازی شروع به فعالیت نمود در سال 1393 این مؤسسه به‌عنوان نماینده فناوری ارتباطات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب و به‌عنوان مجتمع دیجیتال استان خوزستان فعالیت خود را ادامه داد. در سال‌های گذشته مجتمع تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با پشتوانه سال‌ها تجربه نسبت به شبکه‌سازی و سامان‌دهی مشارکت وسیع و هدفمند کاربران، تشکل‌ها و مؤسسات مردمی برای تولید محتوا و خدمات‌دهی فعال در فضای مجازی استان و جلب مشارکت‌های مردمی و بکارگیری ظرفیت‌های بخش خصوصی، دولتی و حاکمیتی در این زمینه فعالیت داشته‌است.