فردوس
فردوس

اخبار و رویدادها

مسابقه خاک پاک با محوریت بازی موبایلی خاک
ستاری: 4درصد عوارض ارزش‌افزوده دریافتی شهرداری‌ها به پارک‌های علم و فناوری باز می‌گردد
هوشمندسازی به مقررات ملی ساختمان نزدیک‌تر شد

خدمات ما

مرکز برنامه نویسی اپلیکیشن و بازی

با رشد روز افزون و چشمگیر اپلیکیشن های مختلف در جهان، کاربران زیادی را در سرتاسر جهان به سوی خود سوق داده ، این ظرفیت عظیم فرصتی است که می توان با حمایت از قشر جوان و علاقه مند، به نتیجه رساند.

مرکز آموزش

مرکز رشد و شکوفایی فانوس به عنوان اولین مرکز توانمند سازی فردی در استان خوزستان فعالیت خود را آغاز نمود. فرایند توانمند سازی فردی در این مرکز طی 4 مرحله استعدادیابی، آموزش، تیم سازی و ایجاد کسب و کار انجام میشود.

مرکز بین الملل

همراه با توسعه و گسترش ارتباطات کامپیوتری و دسترسی روزافزون مردم جوامع مختلف به اینترنت و شبکه‌های اجتماعی مجازی مانند فیسبوک تلاش های بسیاری جهت استفاده بهینه از این فرصت ها صورت گرفته است.

مرکز نو آوری

مرکز نوآوری و شتابدهی فانوس در تلاش است با حمایت از شرکت ها آینده ای روشن بسازد .

فانوس مدیا

تیم رسانه ای فانوس مدیا با بیش از 2 سال سابقه خدمت رسانی در تمامی خدمات گرافیک و رسانه مفتخر است این شرکت با بروزترین تکنیک ها و مدل های گرافیکی روز دنیا همراه با پشتیبانی 24 ساعته در پروژه ها همواره در تلاش است تا شرکت فانوس مدیا را به عنوان مشاور رسانه ای خود انتخاب کنید هدف ما در مرحله ی اول کسب رضایت شما عزیزان و در مرحله ی دوم انجام خواسته های شما به بهترین نحو ممکن میباشد.

مرکز تحقیقات و آینده پژوهی

این مهم با هدف پایش و رصد عالمانه، نظام مند و مستمر فرصت ها و تهدیدهای پیش رو در جهت مواجهه عالمانه و پیشتاز با تحولات ایران و جهان صورت می گیرد.

مرکز سواد رسانه ای

یکی از و مشکلات جامعه ماعدم آشنایی کاربران فضای مجازی در ایران با آسیب ها و فرصت های فضای مجازی و مهارت ناکافی مردم در استفاده از این فضاست. با اینکه افراد زیادی در ایران از فضای مجازی به عنوان یک رسانه نوین استفاده می کنند، اما متاسفانه تحقیقات نشان می دهد که میزان این سواد، متوسط و در برخی اقشار بسیار پایین است.

مرکز شبکه های اجتماعی

در این دپارتمان با توجه به ضریب نفوذ بالای شبکه های اجتماعی اقدام به شناسایی افراد فعال و تاثیرگذار در این حوزه، برگزاری دورهمی و ارتباطات متقابل با ارگان ها و سازمان ها جهت استفاده از این ظرفیت ها و شناساندن بیش از پیش این افراد در سطح استان بعنوان فعالان فضای مجازی می گردد.

14%

14%

14%

14%

14%

14%

14%

14%

چند رسانه ای

اولین رویداد جذب استارتاپ های حوزه صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان

تماس با ما

ما را دنبال کنید!

درباره مرکز فناوری های نوین فانوس!

از سال 1392 مؤسسه فرهنگی‌هنری فانوس در حوزه فضای مجازی شروع به فعالیت نمود در سال 1393 این مؤسسه به‌عنوان نماینده فناوری ارتباطات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب و به‌عنوان مجتمع دیجیتال استان خوزستان فعالیت خود را ادامه داد. در سال‌های گذشته مجتمع تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با پشتوانه سال‌ها تجربه نسبت به شبکه‌سازی و سامان‌دهی مشارکت وسیع و هدفمند کاربران، تشکل‌ها و مؤسسات مردمی برای تولید محتوا و خدمات‌دهی فعال در فضای مجازی استان و جلب مشارکت‌های مردمی و بکارگیری ظرفیت‌های بخش خصوصی، دولتی و حاکمیتی در این زمینه فعالیت داشته‌است.